Hayatın en önemli alanı
Coante ile tamamlanır

Coante tezgahlar, yıllar boyunca ilk günkü formunu koruyacak kadar dayanıklı, kolayca temizlenecek kadar fonksiyonel, renk, desen ve damar çeşitliliğiyle sanatsal ve estetiktir.

Bir tezgahın taşıması gereken bütün üstün özellikleri bünyesinde barındıran Coante, mekan ve insan arasındaki etkileşimi önemser.

Çünkü hayatın en önemli alanlarını tamamlar.

EVİNİZDE PAYLAŞTIĞINIZ ANLARA
VE MUTFAĞINIZA DEĞER KATAR

Mutfak, bir evi yuva yapan sihirli ortamın adı. Birbirimize sunmayı dilediğimiz tüm güzellikleri lezzetle, aile sıcaklığıyla, iş bölümüyle şekillendirdiğimiz ortak alanımız…

Yemek yapmak, sofra kurmak, sohbet etmek kısacası aile içi iletişimi pekiştirmenin merkezi. Paylaştıkça çoğalan güzel anılar ile mutfak öykümüzün kalbine yerleşir.

Birlikte üretmenin ve üretirken paylaşmanın en keyifli hali.

MUTFAK TEZGAHI VE PANEL

Coante paneller, minimum birleşim noktası ile bakım gerektirmeyen, tezgah ile uyumlu son derece estetik uygulamalardır. Tezgah ve panelin aynı gün ve aynı ekip tarafından uygulaması zaman tasarrufu sağlar.

DUVAR
KAPLAMA

Coante, en gelişmiş Breton üretim teknolojisine sahip olmanın avantajlarıyla müşteri memnuniyeti için rakiplerinden farklı avantajlar sunar.
Jumbo plaka boyunca devam eden uzun damar desenine sahip tasarımlarını robotik teknolojiyle üreten Coante, iç dekorasyonda görkemli etkiler yaratan duvar kaplamaları tasarlamanıza olanak tanır.

Birbirlerinin ayna yansıması gibi simetrik etki oluşturarak etkileyici bir duvar yüzeyi oluşturan Bookmatch uygulaması…
Plakalar boyunca uzanan desenle yaşam alanlarınızda kesintisiz bir etki oluşturan Endmatch uygulaması…

Coante ile duvar kaplamalarında
oluşturabileceğiniz estetik etkiyi,
yaşam tarzınızla buluşturun.

BANYO TEZGAHI

Coante, banyo tasarımına boyut kazandıran renk ve desen seçenekleriyle keyifle yaşanan ortamlara hayat verir.

ZEMİN VE BASAMAK UYGULAMALARI

Tezgah yüzeylerine taşıdığı üstün avantajlarıyla tercih edilen Coante, zemin kaplama ve basamak uygulamalarıyla da mekan tasarımına katkıda bulunur.

YENİLEME

Yaşam alanlarınızı hayalinizdeki gibi tasarlamak ve bir mutfağı sıfırdan yenilemek zamanla bir ihtiyaca dönüşür. Coante ile yenilenen tezgahlar, zengin renk ve desen seçenekleri, farklı yüzey uygulamaları ve zamana meydan okuyan sağlamlığıyla sizlere yepyeni bir yaşam alanı sunar.

COANTE HAYATIN İÇİNDE...
VISUALISER
KOLEKSİYON
GARANTİ