Hakkımızda

COANTE GENÇ BİR MARKA
Sektörünü yeniliklerle dönüştürüyor.

Coante yenilikçi bir marka.
Herkesin kanıksadığı ürünler yerine en son teknolojiyi kullanarak geliştirdiği uzun damar desenine sahip, doğallığı yaşam alanlarına taşıyan ürünleriyle sektörünü değiştirdi.

Coante müşteri odaklı bir marka.
Daha nitelikli ürünlerle, daha uzun garanti süreleri sunarak tüketicisinin
mutluluğu için çalışıyor.

Coante özgüvenli bir marka.
Kısa sürede başardıklarını küresel ölçekte büyümenin bir adımı olarak değerlendiriyor ve hedeflerini dünya ölçeğinde rekabet olarak belirliyor.

Coante zamanın ruhunu yaşayan bir marka.
Genç bir marka olmanın avantajı, içinde bulunduğumuz zamanların ruhuyla nefes almaya başlamaktır. Bu yüzden Coante çevreye duyarlı, müşteri odaklı, yenilikçi, güleryüzlü, teknolojiyi doğanın emrinde kullanıp geliştiren, 21. yüzyıl kültürüyle doğmuş bir marka.

Coante,
geçmişin doğrularını gençliğin cesaretiyle birleştiren,
yarınları güzelleştirmek için inançla çalışan bir marka.
Bugün ve daima..

Coante
Zamanın Ruhu

BUGÜNÜ VE GELECEĞİ
DAHA PARLAK KILMAK

VİZYONUMUZ

Tasarımlarımız ve çalışanlarımızdan oluşan temel varlıklarımız sayesinde, yüksek insan ve çevre hassasiyeti içerisinde, yenilikçi, öncü farklılıklar yaratarak kalıcı ve sürdürülebilir üstünlükler sağlamaktır.

MİSYONUMUZ

Müşteri odaklılık, uygulamada mükemmellik ve güçlü gelecek temelleri çerçevesinde rekabetçi ve sürdürülebilir bir büyüme ile tüm paydaşlarına değer yaratmak.

ŞAŞIRTIRIZ.

KEYİF ALIRIZ.

SAYGILIYIZ.

ÇEVRECİYİZ.

ÖNCÜYÜZ.

DEĞERLERİMİZ

ERMAŞ MADENCİLİK

1985 yılında Muğla’nın Ula ilçesinde mermer atölyesi olarak faaliyetine başlayan Ermaş Madencilik; hızlı bir gelişim performansıyla günümüzde üç fabrikası, altı mermer ve traverten ocağı, 500 çalışanı ile doğal taş sektörünün öncü kuruluşları arasında yerini almıştır.

İnsan odaklı çalışma anlayışı ve sürdürülebilir kalkınma stratejileri ile güvenilir, yeniliklere açık ve üretken bir firma olarak hızlı büyüme performansı sergileyen Ermaş Madencilik, modern teknoloji ile donatılmış fabrikalarında ürettiği ürünler ile ulusal ve uluslararası alanda tercih edilen doğal taş üreticisi pozisyonuna ulaşmıştır.